Dažniausiai užduodami klausimai

„Nailner“ produktai skirti gydyti onichomikozę (nagų grybelį). „Nailner“ produktuose yra patentuotos pernešančiosios medžiagos, tad tirpalas gali prisotinti storą nago keratino sluoksnį. Sumažindami pH, „Nailner“ produktai keičia sąlygas užkrėsto nago terpėje (ji pasidaro nepalanki grybeliui) ir padeda atkurti pažeistą nagą.

„Nailner“ pieštukas: 
etilo laktatas, vanduo, glicerolis, pieno rūgštis, citrinų rūgštis. 

„Nailner“ teptukas:
etilo laktatas, vanduo, glicerolis, pieno rūgštis, citrinų rūgštis.

Nagų grybeliu vaikai retai užsikrečia, nes jų nagai yra labai lankstūs, neskyla ir dėl to nesudaromos sąlygos užkratui patekti į nagą. Vaikų nagai gali išblukti dėl žvynelinės, fizinių traumų arba vitaminų, aminorūgščių ir (arba) kalcio trūkumo. Prieš gydant vaikų nagų pažeidimus, rekomenduojama pasikonsultuoti su bendrosios praktikos gydytoju. Jeigu bendrosios praktikos gydytojas nustato, kad vaikas užsikrėtęs nagų grybeliu, infekciją galima gydyti „Nailner“ produktais. Vaikų saugumas naudojant „Nailner“ nebuvo tirtas atskirai. Iš pradžių rekomenduojame produktą naudoti tik ant vieno nago. Apskritai vaikai dėl savo labai jautrios odos turi didesnį polinkį į alergiją tam tikriems komponentams.

Naudojant „Nailner“ grybelinė infekcija visiškai pranyksta per maždaug 12 savaičių. Pradėję naudoti „Nailner“, jau po kelių savaičių pastebėsite nagų išvaizdos pagerėjimą. Tačiau net ir išgydžius infekciją, turi praeiti šiek tiek laiko, kol atkuriama pirminė nago išvaizda, t. y. kol pažeistą nagą pakeičia naujas. Pasikeitimo trukmė priklauso nuo nago dydžio bei infekcijos išplitimo. Kojų pirštų nagai visiškai atauga per 12 mėnesių.

Tepdami produktą, ant nago matote ploną blizgantį sluoksnį. Šis skystis greitai įsigeria į nagą ir paviršius atrodo kaip ir prieš tepimą. Kol užtepus kurį laiką matomas šis plonas sluoksnis, pieštukas nėra tuščias. Taip pat pieštuką galite patikrinti ant popieriaus gabalėlio: jeigu ant popieriaus brėžiama drėgna linija, pieštukas dar nėra tuščias.

Pirmas keturias savaites užkrėstą (-us) nagą (-us) tepkite du kartus per dieną, vėliau – kartą per dieną, iki sveikai atrodantis nagas visiškai pakeis pažeistą nagą. Kad infekcija nepatektų ant sveikų nagų, gydymo metu kaip prevencinę priemonę sveikiems nagams naudokite „Nailner“ produktus (pakanka tepti kartą per dieną). Baigę gydymą galite ir toliau naudoti „Nailner“ produktus kaip apsaugą nuo pakartotinio užkrėtimo. Perskaitykite šioje svetainėje, ant pakuotės arba informaciniame lapelyje pateikiamas produkto naudojimo instrukcijas.